Hakkımızda

Her marka ve her modelde masaüstü bilgisayarları, notebook, netbook, tablet, sunucu, LCD monitör, kasa teknik servis işlemlerinde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz arasında yalnızca tamir olması gereken bozulmuş cihazlarınızı değil, aynı zamanda bakım zamanı gelen, kurtarılması ve sisteminin hızlandırılması gereken cihazlarınızı da ele almaktayız. Birbirinden profesyonel, deneyimli ve eğitimli personeller ile teknik servis kadromuz sizlere en iyi şartlarda kaliteli servis vermektedir.Bilgisayar servisi imkanlarımıza arıza tespiti, arıza giderme, tamir, bakım, yerinde hizmet, hızlı ulaşım, virüs ve kötü yazılım programları ile müdahale, sistem temizliği, veri kurtarma gibi seçenekler de dahildir.

ENTEKNİK

En Teknik Servis Hizmetleri Yazılım Donanım ve Bilgi İşlem Sistemleri Olarak Web Sitemizi Siz Değerli Müşterilerimiz için güncelledik.

Teknoloji İle Kalın …

VİZYON

Gelişen bilişim sektörünün nabzını yakından takip ederek, her an ve zamanda yenilenen ve bu yeniliklerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen firmamız, ileri teknoloji, yüksek verimlilik ve insan odaklı çalışmalarını vizyon felsefesinin önemli bir değeri olarak görmektedir.

NEDEN EN TEKNİK SERVİS ?

En Teknik Servis Hizmetleri, bilgi ve donanımın giderek değerli bir varlık olduğu çağda, verilerin güvenliğinin sağlanması noktasında müşterilerine kaliteli çözümler üretmek, donanımların gerekli bakım ve arızalı durumlarda sorunlarının giderilmesini sağlamak, bunu yerine getirirken teknolojik yenilikleri aracı kılmayı misyon edinmiştir..